Astroloji ve Burçlar

28 Temmuz 2019 astrloji ve burçlar

Astroloji ve Burçlar

Astroloji kelime anlamı olarak yunanca’dan gelmekte, astro; gezegen,yıldız, logy ise bilim, söz söyleme gibi anlamlara gelmektedir. Ayrıca Türk Dil Kurumu Astroloji’nin kelime anlamını “Yıldız Falcılığı” olarak vermektedir. Astroloji; evrensel zaman tablolarının incelenerek, matematiksel hesaplamalar ve istatistikler ile yıldızların ve evrenin insan ve sosyal hayat üzerinde ki etkilerini inceler.

Astroloji’ye inanmasanız da bilmeseniz de etkileri sizin üzeriniz de hep var olacaktır. Doğduğunuz anda yıldızların ve gezegenlerin düzeni bütün hayatınızı ve karakterinizi birebir etkileyecektir. Kendinizi çözmek istediğiniz anda astroloji ve Burçlar size yardımcı olacaktır. Evrensel hareketler dışında bazı semboller ve haritalar Astroloji’ye yardımcı olur. Bu haritalar burçların yerlerini ve bizim 12 burçtan hangisine dahil olduğumuzu ve hangi karaktere sahip olduğumuzu ortaya koymakta aynı zaman da geleceğimizi etkilemektedir. Astroloji’nin etkileri sadece doğum anında geçerli değildir. Gezegenlerin değişen evreleri ve nitelikleri, burçlara etkileri sizin senelik, aylık, günlük ve hatta saatlik ruh hallerinizi ve gelecekte yaşayacağınız durumları değiştirir.

Burada sizleri sıkmadan çok yalın bir anlatımla teknik bilgilere girmeden tarihsel süreçlerden ve araştırmalardan bahsetmeden astrolojiyi ve burçları tanımlamaya çalıştım. Astroloji’nin ne olduğunu arıyorsanız Siz değerli danışanlarıma astroloji’nin tarihsel gelişimini hesaplama tablolarını sizlere etkilerini yüz yüze anlatmak benim için büyük bir zevk olacaktır. Aynı zamanda astroloji ve burçlar hakkında blog yazılarımızı takip edebilir, daha ayrıntılı bilgiler alabilirsiniz.

Astrolojik danışmanlık hizmeti almak için iletişime geçebilirsiniz.

ankara falcı ankara falcı ankara falcı

Seydan Bay Ne Dediler?

Seydan Bay Türkiye'de bir çok kesime astrolojik danışmanlık hizmeti vermektedir. Bilgi almak için iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Seydan Bay'ı Takip Edin

Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek veya whatsapp üzerinden ulaşıp, bilgi alabilirsiniz.

  • ankara falcı
  • ankara falcı
  • ankara falcı