Su Falı

28 Temmuz 2019 Su Falı

Su Falı Nedir?

Geçmişten bugüne insanlar gelecek hakkında bilgi sahibi olmak için gelecekten haber alma yöntemleri geliştirmeye çalışmıştır. Bunlardan biride suya bakarak geleceği görmeye ve yorumlamaya çalışmaktır. Su falı eski çağlardan bugünlere gelen bir fal çeşididir.

Su falı bakan insanın bu fala bakabilmesi için yeterli ilme sahip olması gerekmektedir. Su falına bakan insanın kalp gözü açık olmalı konsantrasyonu üst seviyelerde olmalıdır. Su falı bakılırken sessiz ortama ihtiyaç duyulur. Ortamın loş olması konsantrasyonu arttırır. Falı baktıran kişi neyi öğrenmek istiyorsa bunu açık bir şekilde dile getirmelidir. Eğer bir istek üzerine fal baktırıyorsa fal boyunca bu niyet üstüne fal bakılır. Su falı bakan kişinin konsatrasyonu çok önemli olduğundan faldan önce fala bakan kişinin meditasyon halinde olması ayet okuyarak başlaması gerekmektedir. Fala bakan kişinin kalbini temiz olması ve ilme sahip olması gerekir. Suyu bakacak kişi doldurur, bir tasa veya bardağa doldurarak bakabilir. Bakan kişinin el almış olması aynı zamanda çeşitli ilim çalışmaları yapmış olması kalp gözünün açık olması gerekir.


Su falı hakkında bizimle iletişime geçerek Seydan Bay’dan randevu alıp bilgi alabilirsiniz.

Seydan Bay ile görüşmek için bizimle iletişime geçiniz.

ankara falcı ankara falcı ankara falcı

Seydan Bay Ne Dediler?

Seydan Bay Türkiye'de bir çok kesime astrolojik danışmanlık hizmeti vermektedir. Bilgi almak için iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Seydan Bay'ı Takip Edin

Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek veya whatsapp üzerinden ulaşıp, bilgi alabilirsiniz.

  • ankara falcı
  • ankara falcı
  • ankara falcı