Yıldızname

28 Temmuz 2019 Yıldızname

Yıldızname Nedir?

Yıldızname insanların doğum tarihi doğum saati ismi ve bunun gibi bilgiler ile bakılır. Yıldızname insanın geçmişinden haberler verdiği gibi geleceğiyle de alakalı önemli bilgiler verir. İnsanların hayatı boyunca yaşayacakları yıldızname ile görülebilmektedir. Yıldızname bir fal değildir. Yıldızname bakılırken kahve fincanı, tarot kartı ve bunun gibi şeylere ihtiyaç duyulmaz. Yıldızname’ye falcılar bakamaz. Yıldızname sadece kalp gözü açık, Ebced hesabı bilen, ritüel duaları edebilecek insanlar tarafından bakılabilir. Yıldızname’nin amacı insanların hayatındaki sorunlara çözüm bulabilmek, sorunlarla alakalı çözümler için yöntemler geliştirmek ve gelecekleri hakkında yol gösterebilmektir. Maalesef ülkemizde fal bakıyorum diyen insanların çoğu Yıldızname de baktıdığını iddaa etmekte halbuki yıldızname baktırmak isteyen insanların duygularını istismar etmektedirler. Daha da kötüsü gerçekten Yıldızname baktığını sanan insanların çok fazla olmasıdır. Kalp gözü açık olmayan, kendini ilmi olarak eğitmeyen hiç kimse Yıldızname bakamaz.

Yıldızname’nin asıl amacı hayatımızda kötü giden şeyleri saptamak ve onları düzeltmek için yöntemler bulabilmektir. Yıldızname bakacak kişinin duasıyla başlatıp duasıyla bitirdiği zahmetli zor ve bilgi isteyen bir ilimdir kesinlikle fal değildir ve karıştırılmamalıdır.


Yıldızname böyle kısaca anlatılacak bir şey değildir o kadar ayrıntılı ve derin bir ilimdir ki burada yüzlerce sayfa ile anlatsak bu ilme vakıf olunamaz. Değerli danışanlarımız Yıldızname hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir, Bilgi almak için randevu alarak Seydan Bay ile görüşebilirsiniz…

ankara falcı ankara falcı ankara falcı

Seydan Bay Ne Dediler?

Seydan Bay Türkiye'de bir çok kesime astrolojik danışmanlık hizmeti vermektedir. Bilgi almak için iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Seydan Bay'ı Takip Edin

Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek veya whatsapp üzerinden ulaşıp, bilgi alabilirsiniz.

  • ankara falcı
  • ankara falcı
  • ankara falcı