Medyumluk

28 Temmuz 2019 Medyumluk

Medyumluk Nedir?

İnsanların doğuştan bazı yetenekleri olur. Bazı insanlar müzik de yetenekliyken bazıları spor da bazıları resim de ve bunun gibi çok farklı dallarda yetenekli olarak doğabilirler. Bazı özellikler ve yetenekler daha sonradan eğitimle kazanılabilse de medyumluk gibi şeyler doğuştan bir yetenektir. Doğuştan gelen özellikle birlikte kişinin medyumluğu aileden geliyorsa veya bir el alma durumu varsa daha güçlü bir medyum olabilir.

Medyum ismi Latince kökenli aracı manasına gelen bir sözcüktür. Başka boyuttaki canlılarla iletişime geçerek veya bazı ilimlerle insanlara bazı haberleri iletebilecek kişilerdir. Medyumluk bir yetenek olsa da yeterli eğitimleri almadığı sürece yeteneğini verimli olarak kullanamaz veya nasıl kullanacağı hakkında bilgi sahibi olamaz. Bazı kişiler sadece ilim ve eğitimle medyum olunabileceğini savunsa bile, eğitim ile birlikte medyumluk için kişisel olarak ruhani yeteneklerin fazla olması gerekmektedir. Bir medyum paranormal aktivitelerde bulunabilmeli, ruhani iletişim yetenekleri çok kuvvetli olmalıdır. Gerçek bir medyumun duru görü yeteneğinin en üst seviyede olması gerekmektedir. İnsanların arasında kendine medyum diyen çok fazla kişi bulunsa da çoğu sadece kendini medyum sanmakta veya insanların duygularını sömürmek için medyum gibi görünerek bu makamı kullanmaya çalışmaktadır. Gerçek medyumlar ilk andan itibaren eğitimi ve yetenekleriyle kendini belli eder ve karşısında ki insana bunu yansıtır. Medyumluğu burada çok kısa ayrıntısız şekilde anlattık ama medyumluk kısa bir yazı ile anlatılacak herhangi bir konu değildir.

Medyum Seydan Bay doğuştan gelen yetenekleri, anneannesinden aldığı el, araştırmaları ve eğitimleri ile gerçek bir medyumdur. Medyumluk ile alakalı her türlü konuda ondan destek alabilir sorularınızı sorabilir ve siz de bir danışanı olabilirsiniz.

Medyum Seydan Bay ile görüşmek için bizimle iletişime geçip lütfen randevu alınız.

ankara falcı ankara falcı ankara falcı

Seydan Bay Ne Dediler?

Seydan Bay Türkiye'de bir çok kesime astrolojik danışmanlık hizmeti vermektedir. Bilgi almak için iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Seydan Bay'ı Takip Edin

Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek veya whatsapp üzerinden ulaşıp, bilgi alabilirsiniz.

  • ankara falcı
  • ankara falcı
  • ankara falcı