Duru Görü

28 Temmuz 2019 Duru Görü

Duru Görü Nedir?

Duru görü basit şekilde tanımlarsak; insanın görme, duyma, koklama gibi algılarının dışında olayları algılama durumudur. Durugörü yeteneği olan kişi geçmişte yaşanmış şeyleri veya gelecekteki olayları görebilmekte şuan da yaşanan şeyleri algılayabilmektedir. Tabi bu durum her an her saniye geçerli olmaz sadece kişinin hislerinin en açık ve keskin olduğu veya meditasyon durumlarında meydana gelir.

Ülkemiz de ki deyimiyle 6. Hissi kuvvetli kişiler durugörü’ye sahiptir. Durugörü yeteneği olan kişiler bilerek veya bilmeden beyin dalgaları yayar başka boyutlara ulaşan bu dalgalar yansıyarak tekrar durugörü’ye sahip kişiye geri döner. Durugörü her insanda doğuştan vardır fakat bazı insanlar da çok daha güçlü seviyelerde olmamakta ilim çalışmalarıyla daha da ilerletilebilmektedir. Durugörü, parapsikoloji, psişik güç ve bunun gibi şeyler birbirinden farklı ama birbiriyle bağları olan alanlardır. Bazı kurumlar ve hatta devletler bile bu alanlar üzerinde çalışmalar ve araştırmalar yapmış şuan da araştırmalarına devam etmektedir. Bilim ve Felsefe dünyası da bu alanlarla çok fazla ilgilenmiş hatta Sigmund Freud, rüyaları da durugörü ile bağdaştırmıştır. Kısaca başa dönecek olursak Durugörü bize gelecek hakkında bilgiler verir. Durugörü yeteneği gelişmemiş bir insan kesinlikle geçmişten veya gelecekten bize haberler veremez.

Durugörü bizim başımıza gelebilecek olaylar hakkında bilgi verebildiği için çok önemli ve doğruluğunun kesin olabilmesi gerekmektedir.


Durugörü hakkında daha fazla bilgi edinmek ve Seydan Bay’ın danışanı olabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz...

ankara falcı ankara falcı ankara falcı

Seydan Bay Ne Dediler?

Seydan Bay Türkiye'de bir çok kesime astrolojik danışmanlık hizmeti vermektedir. Bilgi almak için iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Seydan Bay'ı Takip Edin

Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek veya whatsapp üzerinden ulaşıp, bilgi alabilirsiniz.

  • ankara falcı
  • ankara falcı
  • ankara falcı