Remil

28 Temmuz 2019 remil, kum falı

Remil Nedir?

Remil ülkemizde kum falı olarak bilinmektedir. İlk olarak eski çağlarda ortaya çıkmıştır. Remil ilk olarak kum üzerine çizilen bazı şekillerle bakılan bir fal çeşidiyken daha sonraları kağıt veya tahta üzerine işlenerek de bakılmıştır. İsmi ise her zaman aynı kalmıştır.

Remil falı bakılması zor bir faldır ve yorumlama yapan insanların bu konuda gerçek bilgiye sahip olmaları gerekmektedir. Günümüzde remil bakabilen insan sayısı çok azdır. Remil bakan insanın remil bakmadan önce ve baktıktan sonra abdest ve dua gibi bazı bazı ritüelleri yerine getirmesi gerekmektedir. Remil bizlere diğer fallara göre gelecek hakkında daha net ve gerçek bilgiler verir. Remil falını diğerlerinden ayıran işte burada sorulara verdiği çok net cevaplardır. Bakılan diğer fallar gibi tamamen yorumlama üstüne değil net bir şekilde olacak olayların görülebildiği bir ilimdir.

Remil’in geçmişi danyal peygambere dayanır. Fakat biz burada çok fazla bilgi veremeyeceğiz. Geçmişten bugüne gelişimini, hangi peygamberlerin remil baktığını ve şuan ki bakım şeklini Seydan Bay ile görüşerek öğrenebilirsiniz.


Bu konular hakkında bilgi sahibi olmak için bizleri arayarak Seydan Bay’dan randevu alabilirsiniz.

ankara falcı ankara falcı ankara falcı

Seydan Bay Ne Dediler?

Seydan Bay Türkiye'de bir çok kesime astrolojik danışmanlık hizmeti vermektedir. Bilgi almak için iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Seydan Bay'ı Takip Edin

Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek veya whatsapp üzerinden ulaşıp, bilgi alabilirsiniz.

  • ankara falcı
  • ankara falcı
  • ankara falcı