Seydan Bay Kimdir?

28 Temmuz 2019 seydan bay

SEYDAN BAY HAKKINDA

Medyum astrolog Seydan Bay peygamberler şehri Şanlıurfa’da tarihin en gizemli ve kutsal topraklarında dünyaya gelmiştir. İlköğretim, ortaöğretim ve lise yıllarını Şanlıurfa’da geçirmiş Erzurum Atatürk üniversitesin de ki öğrenimini kendi isteği ile yarıda bırakmıştır.

Henüz 10 yaşında ailenin geçmişinde de var olan bazı özelliklerin Seydan bay’a da geçmiş olduğu çevresi tarafından fark edilmiştir. Çevresinin bunu fark etmesi üzerine Seydan’a olan ilgi çevresinde çok fazla artmış ama Seydan Bay bu ilgiye çocukluk ve gençlik yıllarında istisnalar hariç karşılık vermemiş, kayıtsız kalmak istemiştir. Daha sonra insanlara yardımcı olmanın, onların zor durumlar karşısında mutlu olmasını sağlamanın kendisini de mutlu ettiğini fark etmiştir. Anneannesinden el almasıyla hayatında ki her şeyi bir kenara bırakıp spiritüalist faaliyetlere yönelmiş, Astroloji bilimini araştırmış ve eğitimler almış, tarot alanında uzmanlaşmıştır. Doğuştan var olan özelliklerini ilim ve bilim ile birleştirerek pekiştirmiş, insanlara yardımcı olmanın mükemmel ferahlığına ulaşmıştır.

Seydan Bay aldığı eğitimler ve geçmişten gelen kendi enerjisi ile insanların günlük hırsları ve duygularından kendini arındırmış, yeni yaşam koşullarının yüklediği görevleri redederek, günümüz dünyasının insanlara dayattığı dünyevi maddiyat için değil, gerçek mutluluğa ulaşmak ve insanların buna ulaşmasına vesile olmak için çaba gösterir. Seydan Bay kendisi ve danışanları için kuralları ve bambaşka bir yaşam felsefesi olan yepyeni bir dünya oluşturmuştur. Maneviyattan, mutluluktan, huzurdan mistik bir enerji ve güç ile oluşmuş, herkesin ulaşamayacağı bir dağın zirvesinde tek başına kimseyle yarışmadan oturmakta sizi de bu huzura kavuşmak için yanına davet etmektedir.

Seydan Bay Ne Dediler?

Seydan Bay Türkiye'de bir çok kesime astrolojik danışmanlık hizmeti vermektedir. Bilgi almak için iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Seydan Bay'ı Takip Edin

Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek veya whatsapp üzerinden ulaşıp, bilgi alabilirsiniz.

  • ankara falcı
  • ankara falcı
  • ankara falcı