Doğum Haritası

28 Temmuz 2019 Doğum Haritası

Doğum Haritası

Doğduğumuz anda ve coğrafyada, gökyüzündeki güneş ay ve gezegenlerin konumları bizlerin sadece kendimize özgü doğum haritasını oluşturur. Doğum haritası; yıldızname, yıldız haritası ve natal harita olarak da bilinir. Özellikle işinin ehli astrologlar çok iyi bilir ki doğum haritası bizler için çok önemlidir. Doğum haritası sadece burcumuzu belirlemez bize hayatımız hakkında bilgiler verir.

Doğum haritası matematiksel ve astronomik hesaplamalarla Güneş, Ay ve gezegen konumlarını ve birbiriyle olan ilişkilerini ortaya koyar. Doğumdan önce Ay’ın güneş ile ilişkisi Ay’ın evreleri ve güneş tutulmaları bile doğum haritası çıkarmak için önemlidir. Burçlar kuşağı 12 burçtan oluşur. Bir doğum haritası ise yükselen burçtan başlayarak 12 astrolojik eve ayrılır. Her evin bir burcu vardır ve evlerin bize anlattıkları ise aşağıda ki gibidir;


1. Ev kişilik, ve çevresel şartları
2. Ev kaynaklar, maddi kazanç, para kazanma ve harcamayı,
3. Ev iletişim, yakın çevre ilişkileri ve ilköğrenimi
4. Ev aile konuları ve ilişkileri
5. Ev aşk ve sanat gibi konuları
6. Ev iş hayatı, sağlık, kişisel gelişim, günlük yaşantıyı
7. Ev ilişkiler, evlilik, eş
8. Ev ortak maddiyat konuları, maddi paylaşımlar
9. Ev din, felsefe, dünya görüşü, seyahat gibi konuları
10. Ev kariyer, başarı, hedeflerimizi
11. Ev sosyal çevre ilişkileri, arkadaşları ve grupları anlatır.
12. Ev ruhsal ve Spritüel yönleri anlatır.

Her evin burcunun yönetici gezegeni vardır ve bu gezegenin konumu doğum haritası için çok önemlidir. Örnek olarak 5. Ev terazi burcu ise gezegeni Venüs’tür, 5. Ev Venüs’ün haritadaki konumu ve açısına göre değerlendirilir. Bazı gezegenler bizlere kişiye özgü bilgiler verirken bazıları iş ve sosyal yaşam hakkında, bazıları ise genel ve evrensel konularda bilgiler verir.

Özetlemek gerekirse Doğum Haritası bize kişinin görünüşünden ve duruşundan başlayarak tüm hayatı hakkında detaylı bilgiler verir. Bu haritalar ile astrolojik temelle geleceğe yönelik öngörülerde bulunabilinir. Her konuda bu haritalara göre hayatımızı düzenleyebilir daha planlı ve programlı stratejiler ve hedefler belirleyebiliriz. Doğum haritası çocuklarının geleceği ile ilgili kararlarda büyük rol oynayabilir. İlişkilerde doğru eş, arkadaş seçiminde bizlere yol gösterebilir. Seydan Bay ile Doğum Haritası hakkında daha ayrıntılı bilgiye ulaşabilir Astrolojik Doğum haritası danışanı olabilirsiniz. Seydan Bay Doğum haritası ile sizlere yol gösterecek atacağınız adımlarda daha kararlı ve emin olmanızı sağlayacaktır. Doğum Haritası hakkında Seydan Bay ile görüşmek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ankara falcı ankara falcı ankara falcı

Seydan Bay Ne Dediler?

Seydan Bay Türkiye'de bir çok kesime astrolojik danışmanlık hizmeti vermektedir. Bilgi almak için iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Seydan Bay'ı Takip Edin

Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek veya whatsapp üzerinden ulaşıp, bilgi alabilirsiniz.

  • ankara falcı
  • ankara falcı
  • ankara falcı