Katina Aşk Falı

28 Temmuz 2019 Katina Aşk Falı

Katina Aşk Falı Nedir?

İsmini İzmir de geçmişte yaşamış bir falcıdan alan “Katina Aşk Falı” bizlere aşk hayatımız hakkında bilgiler veren bir fal çeşididir. “Katina Aşk Falı” dışında nadir de olsa “deste” falı veya “katina tarotu” olarak da bilinmektedir. Katina Aşk Falı Tarot falı gibi kartlarla bakılan bir fal çeşididir.

Katina Aşk Falı ilişkimizin veya aşk hayatımızın geleceği hakkında bize yol gösterecektir. Çeşitli kart açma ve bakım şekilleri vardır. Yöntem olarak Tarot falına benzer. 65 Adet karttan oluşmaktadır. Gerçek danışmanlar tarafından bakılmalıdır bilgisizce bakılırsa bize yanlış yönlendirebilir aşk hayatımızı olumsuz etkiler. Hayatımızla alakalı çeşitli açılımlar yapılmaktadır. Asıl açılımı ilişki ve ilişki hakkında kararlar olsa da yaşam açılımı olarak da bakan falcılar bulunmaktadır.

Katina Aşk Falı hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilir. Ayrıca Seydan Bay’ın danışanı olmak için randevu alabilirsiniz.

ankara falcı ankara falcı ankara falcı

Seydan Bay Ne Dediler?

Seydan Bay Türkiye'de bir çok kesime astrolojik danışmanlık hizmeti vermektedir. Bilgi almak için iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Seydan Bay'ı Takip Edin

Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek veya whatsapp üzerinden ulaşıp, bilgi alabilirsiniz.

  • ankara falcı
  • ankara falcı
  • ankara falcı